Bireysel Isıtma Sistemleri

Isıtma sitemlerini farklı başlıklar altında gruplandırabiliriz. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan sistem sıcak su ile ısıtmadır. Bu tekil kullanıcılar için kombi gibi cihazlarla, çok katlı binalarda merkezi ısıtma kazanları ile sağlanmaktadır.


 Bireysel Isıtma Sistemleri


 ’'Sizlerde çok ısınıp az fatura ödemek istiyorsanız tercihinizi haklı olarak tarafımızdan kullanın.’’

     Isıtılmak istenen bağımsız bölüm içine yerleştirilen bir ısı üreticisinden elde edilen ısı enerjisi ile bağımsız bölüm içerisinde ihtiyaç duyulan alanların ısıtılması bireysel ısıtma sistemleri ile sağlanır. Bu sistemlere kombi, soba, şömine, şofben gibi bireysel ısı ihtiyacını karşılamaya yönelik üretilmiş cihazları örnek gösterebiliriz.  Doğalgaz kullanımının yaygın olduğu yerlerde, bireysel ısıtma diyince ilk akla gelen ve kombili sistemlerdir. Kombili sistemlerde ısınmanın ve sıcak su ihtiyacının konforal kontrolü tamamen kullanıcının inisiyatifindedir. Bu avantajından dolayı kombili sistemler en çok tercih edilen bireysel ısınma sistemlerdir. 
     Yüksek verim ve ekonomi ancak doğru projelendirme ve doğru uygulamayla mümkün olabilir. Özay ısı Doğalgaz ve Mühendislik olarak bu güne kadar hayata geçirdiğimiz binlerce bireysel ısınma projesinde ısıtılacak olan mahallin ihtiyacına göre öncelikle cihaz kapasitesi, kombi mahallinin doğru seçimi, boru çapı ve güzergahı gibi ön etütler yaptıktan sonra bütçenize ve ihtiyacınıza uygun,

      •    Konvansiyonel ve Yoğuşmalı Kombi Sistemleri.
      •    Doğalgazlı Soba Sistemleri.
      •    Doğalgazlı Şömine Sistemleri.
      •    Doğalgazlı Şofben Sistemleri.
      •    Doğalgazlı Radyant ısıtıcılar
      •    Doğalgazlı Sıcak Hava Üreteçleri

Ve diğer benzeri bireysel ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik yenilikçi sitem çözümleri sunar.


       
Şimdi ısıtma sisteminizi yenilemek çok avantajlı


     Eski ısıtma sistemlerinizi yenilikçi ve verimli teknolojiye sahip yeni nesil kombi sistemi ile yenilemek yakıt faturalarınızda ciddi düşüşlere sebep olacaktır. kombiniz eskimiş ve sürekli arza çıkarıyor yada yüksek yakıt faturaları ödemenize rağmen yeterince ısınamıyorsanız Özay Isı Mühendislik olarak tam bu noktada sizlere en iyi hizmeti ve optimum çözümleri sunmak adına.  Sistem çözüm uzmanlarımızın yerinde yaptığı keşif sonucunda sizlere cazip fiyat uygun ödeme koşullarıyla ihtiyacınız olan en iyi çözümleri sunuyoruz. 

     Özay ısı Mühendislik sizlere Kombi, şofben, soba, radyatör ve diğer ürünlerde geniş bir marka ve malzeme seçeneğinin yanında cazip ödeme avantajları sunarak tercihlerinizde kısıtlamaya gitmez.